Trasy Rowerowe - Jeziora Raduńskie Górne Dolne, Kłodno, Stężyckie, Patulskie. Ostrzyckie.

Trasy Rowerowe

Otoczone jeziorem Raduńskim Dolnym trasy rowerowe oferują tyle wspaniałych możliwości, że wybór może być trudny. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych tras rowerowych w okolicy tego urokliwego miejsca. Nie zwlekaj! Przejrzyj naszą listę poniżej i znajdź idealną trasę rowerową wokół jeziora Raduńskie Dolne!

Poniżej 3 trasy o różnym stopniu trudności:

Przejdź do sekcji

Pierwsza trasa jest stosunkowo łatwa. Prowadzi z domków na wynajem położonych przy jeziorze Raduńskim Dolnym poprzez Zawory, Chmielno. Po drodze będzie podziwiwać w pełnej okazałości do jezioro Kłodno. Po drodze występują dość długie podjazdy jednak jest to trasa do pokonania przez nawet początkujących rowerzystów.

Następnie trasa trudniejsza, która pozwoli nam zobaczyć 4 jeziora: Stężyckie, Raduńskie Górne, Patulskie. oraz Raduńskie Dolne. Trasa mocno zróżnicowana. Jechać będziemy zarówno przez twarde drogi jak i leśne dróżki. Trasa to niecałe 20kim/

Ostatnią trasą, która wymaga trochę przygotowania kondycyjnego to trasa okrążająca całe 2 jeziora: Raduńskie Dolne oraz Górne. Zajmuje ona prawie 40 km, zaś po drodze doświadczymy licznym zjazdów i podjazdów.